Чому можна довіряти аюрведичним препаратам


В аюрведичних препаратах раніше, крім природних компонентів використовували оксиди металів і солі. Цей аргумент досі експлуатують противники Аюрведи і альтернативних методів лікування, кажучи про їх небезпечність для людського організму. Просто недруги не враховують факт ретельної попередньої підготовки всіх складових фахівцями Аюрведи. Завдяки чому будь-який небезпечний в чистому вигляді елемент стає дієвим і безпечним доповненням до аюрведической рецептурою.

 

Аюрведична фармакопея, спираючись на тисячолітні знання, включає в себе різноманітність природних складових. Вони покликані заповнити дефіцит в організмі речовин, тим самим, коректуючи патології. 

 

Всесвітня Організація Охорони здоров'я з 1985 року визнає Аюрведу ефективною системою традиційної індійської медицини. В Індії вона отримала статус державної і з року в рік набуває все більшої популярності в світі.

 

Аюрведа - давня медична практика, яка включає в себе комплекс оздоровчих систем. Наприклад, йога теж частина системи науки про життя і здоров'я. Довівши, свою ефективність вона стала трендом здорового способу життя у всьому світі. Аюрведа - наука перевірена величезним відрізком часу, довжиною в п'ять тисяч років.

 

З Аюрведи в сучасну медицину прийшли дієтотерапія і очищаючі клізми. Вона - прародителька багатьох методів і принципів в західній терапії, хірургії, педіатрії, офтальмології, психіатрії. У нинішню фізіотерапію з індійської медицини прийшли масаж, голковколювання, лікувальні ванни.

 

Перевага Аюрведи - розгляд людського організму, як цілісної системи. Тому, аюрведическая терапія спрямована на приведення тіла в баланс з розумом, природою і зовнішнім світом. Що дозволяє не просто прибрати хворобливі симптоми, але позбавити від причини хвороби, тим самим оздоровив і омолодив організм.

 

Сучасна західна медицина в основному спрямована на усунення симптомів захворювання. Вона прагне придушити патологічний процес, який розвивається внаслідок хвороби.

 

Звичайно, існує ідеальний вид фармакотерапії, який діє на причину хвороби це - етіотропна терапія. До неї відносять антимікробні та противірусні препарати, які вбивають причину хвороби: мікроби і віруси.

 

Аюрведичні препарати не завжди самостійно здатні подолати мікробну, бактеріальну або вірусну інфекцію. Однак вони можуть істотно допомогти впоратися із запаленням, діючи в комплексі з антибіотиком, посиливши його ефективність запобігти рецидив.

 

Найчастіше класичні фармакологічні препарати не усувають причину захворювання, вони просто пригнічують механізм розвитку захворювання, полегшують перебіг, знімаючи патологічні симптоми. Саме тому, рецидивні стани сприймаються західною медициною як норма.

 

 Недостатки фармакотерапії

 

  • Наявність побічних ефектів, пов'язаних з токсичним впливом синтетичних речовин, що входять до складу ліків

 

  • Тривале виведення токсинів з організму через сечовидільну систему і шкірні покриви. Також, додаткове навантаження на шлунково-кишковий тракт, особливо печінку і кишечник

 

  • Порушення гуморального балансу

 

  • Тривалий відновлювальний період всіх функцій організму

 

  • часті рецидиви

 

Преимущества лечения аюрведическими препаратами

 

  • Безпека, без побічних ефектів і токсичних впливів

 

  • Повне одужання без рецидивів, дають стійку і тривалу ремісію, навіть при хронічних захворюваннях

 

  • Результативність на будь-якій стадії хвороби

 

  • Швидка дія, результат буде помітний вже на 7-й день. Можливість швидкого відновлення і повернення до робочого стану

 

  • Ефективно впливає на ряд симптомів, а не вибірково прибираючи тільки одну проблему

 

  • Натуральний рослинний склад

 

  • Комплексність, добре поєднується з іншими ліками, підсилюють дію антибіотиків

 

  • Відмінно засвоюються організмом

 

Недоліки лікування аюрведичгми препаратами

 

  • Можуть не дати результату або навіть завдати шкоди при неправильному їх застосуванні. Коли відбувається недотримання схеми лікування і дозування

 

  • Коли людина лікується без нагляду лікаря, самостійно, без установки точного діагнозу

 

  • Небезпечне лікування підробками, купленими у випадкових продавців, які не можуть підтвердити походження і якість препаратів

 

Бути здоровим - вибір кожної людини. Шляхи здобуття хорошого самопочуття різні. Це - здоровий спосіб життя, профілактика хвороб, фізична активність, правильне харчування. Якщо ж сталося так, що ви захворіли, то потрібно пам'ятати, що будь-які ліки як фармакологічні, так і аюрведічні вимагають правильного підходу.

 

Ефективне лікування аюрведичними і фармакологічними препаратами повинно містити такі компоненти:

 

  • Присутність кваліфікованої медичної допомоги. Тільки доктор зуміє провести діагностику і призначити схему лікування.

 

  • Сумлінність пацієнта у виконанні рекомендацій лікаря. Це означає, що потрібно строго дотримуватися схеми лікування препаратами, які призначив лікар, дотримуватися режиму харчування і загальні рекомендації.

 

Успіх одужання лежить у взаємодії пацієнт - лікар і правильному використанні препаратів за призначенням. Самолікування сприяє погіршенню фізичного здоров'я і самопочуття.